Služby Next Business Day

Ve společnosti ZyXEL dobře víme, že pro podnikání našich zákazníků je kritická funkčnost jejich síťových zařízení. Proto se snažíme neustále zlepšovat naše výrobní procesy, abychom měli jistotu, že naše výrobky jsou spolehlivé a splňují nároky na sítě našich zákazníků. Pokud by se na síťovém zařízení ZyXEL náhodou vyskytla porucha, díky službě rychlé výměny jsme schopni minimalizovat její dopad na naše zákazníky a funkčnost v co nejkratší době obnovit. Výsledkem je úspora nákladů a rychlá obnova provozu u našich zákazníků.

Rozšířené služby pro výměnu výrobků v následující pracovní den

Tyto služby se vztahují na všechny produkty uvedené v seznamu na našich webových stránkách. Myslíme si, že o úrovni služeb by měli rozhodovat sami zákazníci. Proto jim vedle základní bezplatné úrovně nabízíme volitelnou doplňkovou, kvalitativně vyšší úroveň servisní licence: 

1. Odeslání náhradního výrobku následující pracovní den (NBDS)

Tato služba je v případě všech profesionálních síťových produktů nebo firemních SMB produktů ZyXEL bezplatná. Naše servisní středisko zákazníkovi náhradní produkt zašle následující pracovní den po oznámení a akceptaci závady. Po doručení náhradního produktu nám zákazník zašle zpět své nefunkční zařízení. Více informací ...

2. Dodání náhradního výrobku následující pracovní den (NBDD)*

Vedle standardní bezplatné služby nabízíme v případě kritických síťových zařízení i zpoplatněnou dodávku náhradního výrobku následující pracovní den. K čerpání této služby stačí zakoupit servisní licenci a propojit ji s registrovaným zařízením. V případě poruchy garantujeme odeslání náhradního výrobku stejný pracovní den, kdy zákazník oznámí poruchu na svém zařízení, a jeho dodání následující pracovní den. Více informací ...

Registrace

Doporučujeme všem zákazníkům, aby si své produkty zaregistrovali na portále myzyxel.com. Můžeme tak lépe zajišťovat náležité úrovně služeb a dostupnost produktů, aby bylo možné řešit veškeré případné problémy, které mohou u zákazníka nastat. V případě služby NBDD (doručení v následující pracovní den) a související servisní licence je registrace povinná.

* V případě služby NBDD je povinná registrace produktu na myzyxel.com.

Převzato ze zpravodaje firmy ZyXEL.